Wie zijn wij?

Ontmoet de mensen achter ZeroPlex

Welkom bij ZeroPlex

Eigenzinnig als we willen zijn, gaan we telkens op zoek naar slimme combinaties. Slim, door onze diensten optimaal aan elkaar te koppelen. Slim, door met een frisse blik naar uw bedrijf te kijken, u prikkelen tot vernieuwing en verandering. Een stap verder denken dan hier en nu is onze tweede natuur. Daarbij past vertrouwen over en weer, een open communicatie met korte lijnen, passie en gedrevenheid. Jezelf telkens opnieuw uitvinden. Dat is iets wat ZeroPlex iedereen gunt. ZeroPlex gaat met u in gesprek en draagt slimme technologie en marketingoplossingen aan. Als partners goed voorbereid op weg naar morgen!

De specialisten van ZeroPlex

Een functionele website, handige software voor uw interne logistiek, een mooie huisstijl, een moderne telefooncentrale of het beheer van uw computernetwerk. Zomaar een greep uit onze diensten. Daarvoor kunt u natuurlijk terecht bij diverse andere bedrijven. Dat kost echter tijd en geld en de logische koppelingen worden vaak gemist. Juist in die verbindingen schuilt onze kracht. ZeroPlex kan u een totaalpakket leveren, wil u als partner écht ontzorgen. Daarvoor staat een team van specialisten voor u klaar. Enthousiaste en gedreven mensen die ieder in hun vakgebied diepgaande kennis hebben. Daar waar deze kennis en diepgang elkaar ontmoeten, ontstaat de kracht van ZeroPlex!

Voor wie werken wij?

Klik op onderstaande button voor een actueel overzicht van onze meest recente klanten.

Rick van Dijk

Directeur / ICT Specialist

rick@zeroplex.nl
077 – 206 63 11

Steven de Grijs

ICT Specialist

steven@zeroplex.nl
077 – 206 63 03

Jasper Bauer

Applicatie ontwikkelaar

jasper@zeroplex.nl
077 – 206 63 03

NICK FRANCKEN

Applicatie ontwikkelaar

nick.francken@zeroplex.nl
077 – 206 63 03

Vacature

Programmeur (PHP)

twan@zeroplex.nl
077 – 206 63 00

Twan van Dijk

Directeur

twan@zeroplex.nl
077 – 206 63 12

Nick Verstappen

ICT Specialist

nick@zeroplex.nl
077 – 206 63 03

Roel De Kleermaeker

Creatief vormgever

roel@zeroplex.nl
077 – 206 63 04

Rick Krijntjes

ICT Specialist

rick.krijntjes@zeroplex.nl
077 – 206 63 03

Contactinformatie

Huiskensstraat 72
5916 PN Venlo, Nederland
+31 (0)77 206 63 00
info@zeroplex.nl